top of page
turkey.webp

Türkiye'de Medikal Turizm

“Oker group” Haziran 2022'de İstanbul Türkiye'de, medikal turizmden ihracat ve ithalat hizmetlerine kadar farklı hayati sektörlere hizmet vermek üzere uluslararası çok faaliyetli bir şirket olarak kuruldu.

Saç Ekimi

Erkek ve kadınlara saç ekimi hizmetlerini elimizdeki en son teknolojilere göre sağlıyoruz. Tüm saç ekimi, sakal ekimi ve kaş ekimi operasyonlarını gerçekleştirecek, paradan tasarruf etmenizi ve iyi sonuçlar almanızı sağlayacak, ekim işlemi öncesinde, sırasında ve sonrasında çeviri hizmetleri ve tıbbi takip sağlayacak en son ekipmanlarla donatılmış eksiksiz bir tıbbi ekip.

Hair Transplant.webp

Estetik Cerrahi

plastic.webp

Estetik ameliyatlar kişinin görünümünü iyileştirmeyi, özgüvenini ve özgüvenini artırmayı amaçlar. Estetik cerrahi yüzün veya vücudun herhangi bir yerine yapılabilir.

Plastik cerrahi türleri
Yüz için
botoks
Yanak kaldırma
Kimyasal peeling
Çene ameliyatı
Kozmetik diş hekimliği

 

Cildin aşındırıcılığı (zımparalanması)
Kaş/alın gençleştirme (kaş kaldırma)
Blefaroplasti (göz kapağı ameliyatı)
yüz germe
yüz heykel
yüz dolgu maddeleri

Yüz kırışıklıkları
Lazer epilasyon
Lazerle cilt yenileme
Boyun germe Otoplasti (kulak ameliyatı)
Rinoplasti (burun ameliyatı)
Cilt sorunları (cilt lekeleri, örümcek damarları, yara izi giderme, dövme silme)
Kırışıklık tedavisi

IVF.jpeg

IVF

İnfertil çiftlere tüp bebek tedavisi aşağıdaki yöntemlerden biriyle gerçekleştirilir:
Kadının yumurtalarını ve kocanın spermini kullanmak
Donör yumurtalarının ve kocanın sperminin kullanılması
Donör embriyosunun kullanımı
Kadının rahim sorunları yaşaması ve çiftin taşıyıcı anne rahmine başvurması durumunda doktorlar fetüsü taşıyıcı anne rahmine nakledebilirler. Bu konu hakkında daha fazla bilgi için taşıyıcı annelik konusunu okumanızı öneririz.

Onkoloji

Tıbbi Onkoloji Bölümü'nde meme kanseri, akciğer kanseri, mide-bağırsak kanserleri, pankreas kanseri, karaciğer kanseri, safra kesesi kanseri, meme kanseri, yumurtalık kanseri, rahim ağzı kanseri, rahim kanseri, baş ve boyun tümörleri, osteosarkomlar ve yumuşak dokular, mesane kanseri, prostat kanseri yer almaktadır. kanseri, testis kanseri, malign melanom, adenokarsinom Lenfoma, tiroid kanseri gibi birçok kanser türünün tanı, tedavi ve takip sürecini sağlamaktadır.
Tıbbi onkoloji bölümünde kanser hastalarının takip ve tedavisi uzmanlar tarafından yapılmaktadır.

oncology.jpeg
Petri kabı

Hematoloji

Okergroup Middle East, yukarıda belirtilen kan hastalıklarına yönelik tüm teşhis testlerini ve tedavilerini sunmaktadır.
Grup, sağlık uzmanlarından oluşan çok disiplinli bir ekibin beceri ve deneyimiyle birleşen uluslararası standartlara dayalı teşhis prosedürlerini takip ediyor çünkü doğru teşhis, her hasta için en etkili bakım planını belirlemek açısından kritik önem taşıyor.
Hasta bakımı, her hastaya güvenli, yüksek kaliteli bir sağlık hizmeti ortamında üstün tıbbi bakım sağlamaya kendini adamış hematologlardan oluşan bir ekibe dayanan bir çabadır.

Ortopedi ve Travmatoloji

Hastanemiz ortopedi ve kırıklara yönelik tedavi hizmeti vermekte olup, hastanenin açılışından bu yana birçok konuda tecrübemiz artmış olup, İstanbul'da çok sayıda trafik kazası ve acil vaka alan Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü

ortophedi.webp
Ophthalmic surgery.webp

Oftalmik Cerrahi

Lazer yerinde keratomileusis göz ameliyatı, görme sorunlarını düzeltmek için yapılan en iyi ve en yaygın lazer kırma ameliyatıdır. Lazer yerinde keratomileusis gözlük veya kontak lenslere alternatif olabilir.
LASIK ameliyatı sırasında, görüşü iyileştirmek amacıyla gözünüzün ön kısmındaki (kornea) şeffaf, kubbeli dokuyu hassas bir şekilde yeniden şekillendirmek için özel tipte bir kesici lazer kullanılır.

Robotik Cerrahi

Robot yardımlı cerrahi olarak da bilinen robotik cerrahi, doktorların birçok karmaşık ameliyatı geleneksel tekniklere kıyasla daha fazla hassasiyet, esneklik ve kontrolle gerçekleştirmesine olanak tanır. Robotik cerrahi genellikle küçük insizyonlarla yapılan operasyonlar olan minimal invazif cerrahiyle ilişkilendirilir. Bazen bazı geleneksel açık ameliyatlarda da kullanılır.

robotic.webp
infecsious.webp

Bulaşıcı Hastalıklar

Vücudun her yerinde oluşabilecek, bakteri, virüs veya parazitlerin neden olduğu, bir kısmı bulaşıcı olabilen hastalıkların tanı ve tedavisiyle ilgilenmektedir. Tanı yöntemlerindeki gelişmeler ve yeni antimikrobiyal ilaçların kullanılmaya başlanması sonucunda, birçok enfeksiyon hastalığının teşhis ve tedavisi yapılabilmektedir. Bu hastalıklara neden olan mikroorganizmaların varlığı kültür yöntemleri, serolojik testler veya direkt testlerle kanıtlanabilmektedir.

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

Fizyoterapi, kas-iskelet sistemi hastalıklarını tedavi etmek için fiziksel ajanların ve tekniklerin kullanılmasını ifade eder. Fizyoterapi yöntemleri vücut dışından fiziksel ajanların uygulanmasıdır. Uygulanan fizyoterapi ajanları vücudumuzda herhangi bir lezyon veya yaraya neden olmaz. Fizyoterapinin uygulanmasındaki amaç ağrının azaltılması veya ortadan kaldırılması, hastanın günlük yaşam aktivitelerine kavuşturulması, organ fonksiyonlarının sağlıklı hale getirilmesi ve bağımsız bir birey olarak toplumdaki yerini almasıdır.
Fizyoterapi, eğitimli profesyonellerin yaralanma, sakatlık, hastalık veya sağlık durumuyla ilişkili fiziksel işlev bozukluklarını değerlendirdiği ve tedavi ettiği bir tıp mesleği ve önemli bir tıp dalıdır.

Fizyoterapi Rehabilitasyon Teknolojisi
Fizyoterapi
Neurosurgery.webp

Beyin ve Omurga Cerrahisi

Toplumda sık görülen beyin hastalıklarının başarısı için tam donanımlı merkez, ekip yaklaşımı ve multidisipliner tedavi anlayışı oldukça önemlidir.
Beyin, omurilik ve sinir cerrahisi, tıp teknolojisindeki yeniliklerle birlikte her geçen gün hızla gelişmekte ve buna paralel olarak tanı ve tedavide daha başarılı sonuçlar alınabilmektedir.
Beyin, Omurga ve Sinir Cerrahisi Bölümünde Verilen Hizmetler

Nakil

Canlı veya ölü tüm nakil operasyonlarında dünyada en iyi sonuçların alındığı Okergroup merkezlerinde çocuk ve yetişkinlere yönelik karaciğer nakilleri başarıyla gerçekleştirilmektedir.
Okergroup Transplant Merkezi, sadece nakil sürecinde değil, laboratuvarı, görüntüleme üniteleri, ameliyathanesi, yoğun bakımı, işbirlikçi çalışması ve kaliteli hasta odalarıyla da dünyada referans merkezi konumundadır.

liver transplant.webp

Kornea Nakli

Kornea nakli, doktorun bir yaralanma veya hastalığa maruz kalan hastanın korneasını naklettiği ve görmede önemli bir iyileşme veya iyileşme sağlayan cerrahi bir prosedürdür. Kullanılan teknolojinin gelişmesiyle birlikte kornea naklinin başarı oranları da artıyor.

Cornea transplantation.webp

Göğüs Cerrahisi

Okergroup'un göğüs cerrahisi (göğüs cerrahisi olarak da bilinir), yemek borusu (ağız ile mide arasındaki tüp), trakea (hava yolu) ve göğüs duvarı (göğüs kafesi ve göğüs kemiği) dahil olmak üzere göğüs organlarını içerir. okergroup'un Türkiye genel merkezindeki cerrahlar, entegre, yenilikçi ve destekleyici bakım almanızı sağlamak için gastroenteroloji, onkoloji, göğüs hastalıkları, radyasyon onkolojisi ve diğer uzmanlık alanlarındaki meslektaşlarıyla yakın işbirliği içinde çalışır.

Chest.webp
Bone marrow transplant.webp

Kemik İliği Nakli

Kemik iliği nakli, yeterli miktarda sağlıklı kan hücresi üretmeyen kemik iliğinin yerine sağlıklı kan yapıcı kök hücrelerin vücudunuza enjekte edilmesi işlemidir. Kemik iliği nakline kök hücre nakli de denir.
Kemik iliğiniz çalışmayı durdurursa ve artık yeterince sağlıklı kan hücresi üretmiyorsa, kemik iliği nakline ihtiyacınız olabilir.
Kemik iliği nakillerinde kendi vücudunuzdan alınan hücreler (otolog nakil) veya bir donörden alınan hücreler (allojenik nakil) kullanılabilir.

Fizyatri Tıbbı

Okergroup Medical Care, hastalar ve doktorlar arasında en iyi uyumu sağlamak amacıyla tıbbi ve evde sağlık bakımı, fizyoterapi, bilgi yönetimi ve tıbbi hizmetler alanlarında uzman danışmanlardan ve uzmanlardan oluşan profesyonel bir gruptan oluşan çok amaçlı bir sağlık ve tıbbi bakım şirketidir.

Physiatry Medicine.webp

Kalp Ameliyatı

Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü'nde koroner arter hastalığı (şant) gibi ameliyatlara yönelik başarılı uygulamalar gerçekleştirilmektedir.
bypass), kalp kapak hastalıkları, çocuk ve doğumsal kalp delikleri, ileri yaşlarda riskli ve sık görülen açık kalp ameliyatları, endoskopik kalp cerrahisi ve aksiller kalp ameliyatları, el bileği anjiyografisi, koroner anjiyografi ve koroner bypass ameliyatlarıdır.

Böbrek Nakli

Böbrekler hayati organlardır. Kronik böbrek yetmezliği, böbrek fonksiyonlarının kalıcı olarak bozulması anlamına gelir. Şu anda kronik böbrek yetmezliğinin bilinen tek tedavisi, en yaygın nakil prosedürü olan böbrek naklidir. Akut böbrek yetmezliği olarak adlandırılan acil durumlarda da böbrek nakli yapılabilir.

kidney-transplant-1.webp
bottom of page